Історія будинку Etienne Calsac

.

У 2006 році Етьєн отримав у спадок виноградники в Avize та вирішив створювати своє шампанське, замість того, щоб продавати врожай негоціантам.
 • Регіон Шампані
  Виноградник розкинувся у трьох селах: Avize та Grauves у Кот-де-Блан, та Bisseuil у Гран-Валле-де-ла-Марн.
 • Культивовані сорти винограду
  Шардоне
  (виноградним лозам не менше 30 років)

 • Виноградарство
  Сертифікат HVE
«Етьєн Кальсак – один із найяскравіших молодих продюсерів у Кот-де-Блан. Його гостре та чисте шампанське на основі Шардоне – виняткова інтерпретація крейдяного терруару, що оточує Avize».

Josh Adler
Винний експерт

Найсучасніша виноробня в Avize, Baiqiu Super Village!Дід Етьєна володіє менш ніж 3 га виноградників в Avize. У минулому він продавав виноградний сік великим брендам. Батько Етьєна був юристом, який не збирався успадковувати сімейний бізнес. Однак Етьєна, на відміну від батька, тягнуло до родинної справи. У віці 14 років він вирішив залишити Ганса, щоб жити в селі Avize, відвідувати пивоварну школу і вчитися у свого діда. У 2010 році, у віці 26 років, Етьєн був сповнений рішучості очолити виноробню.
Найсучасніша виноробня в Avize, Baiqiu Super Village!
Дід Етьєна володіє менш ніж 3 га виноградників в Avize. У минулому він продавав виноградний сік великим брендам. Батько Етьєна був юристом, який не збирався успадковувати сімейний бізнес. Однак Етьєна, на відміну від батька, тягнуло до родинної справи. У віці 14 років він вирішив залишити Ганса, щоб жити в селі Avize, відвідувати пивоварну школу і вчитися у свого діда. У 2010 році, у віці 26 років, Етьєн був сповнений рішучості очолити виноробню.
Яким шампанським ви почастуєте свого боса?
«Мій бос скоріше хлопець Blanc de Blancs, тому я хотів би представити йому одне з нових відкриттів: Étienne Calsac L'échappée Belle Extra Brut».
Péter Tüű сомельє Мішлен ресторану Laurel Budapest